Łaźnie parowe

Łaźnie parowe

Gorąco zachęcamy do zrelaksowania się łaźni parowej. Powietrze o stałej wilgotności 100%, delikatne ciepło i wygodne wnętrze. To jest nasz świat łaźni parowych. Oferujemy zarówno niestandardowe rozwiązania według indywidualnych projektów, jak również gotowe, modułowe kabiny.

Kąpiel w łaźni parowej jest wyjątkowo miła, łagodna i stymulująca forma relaksu.

Poniżej znajdą Państwo przykłady prefabrykowanych łaźni parowych firmy TylöHelo. Źródłem ciepła w łaźniach parowych są generatory pary, które dobiera się w zależności od konstrukcji i kubatury oraz przeznaczenia łaźni (domowa lub w obiekcie publicznym).

 • Łaźnie parowe Elysée

  Kabiny Elysée firmy TylöHelo są doskonałym uzupełnieniem każdej strefy wellness w hotelach, fitnessach, ośrodkach SPA, basenach publicznych lub apartamentach. Ale mogą też być sposobem na realizację marzenia o prywatnej łaźni i luksusowym dodatkiem wyposażenia domowego SPA. Dopracowane kształty łaźni parowych Elysée z pewnością pomogą zrelaksować się w możliwie najlepszy sposób. Wybór kabin jest duży, o różnych rozmiarach i kształtach.
  Znajdź swoją idealną łaźnię parową, a my zajmiemy się resztą.

 • Łaźnie parowe Excellent

  Luksusowa łaźnia parowa, która podnosi klasę w każdym obiekcie SPA. Kabiny Excellent zostały przede wszystkim zaprojektowane pod kątem bardzo intensywnego użytkowanie profesjonalnego w obiektach publicznych, ale dostępne są również mniejsze wersje, które znakomicie sprawdzą się w warunkach domowego SPA.

 • Panacea

  Nazwa tej najnowszej i przełomowej kolekcji kabin łaźni parowych wywodzi się od imienia greckiej bogini, która była uosobieniem uzdrawiania ze wszelkich chorób. Kąpiel w tych łaźniach jest źródłem ukojenia zarówno dla ciała jak i duszy. Ciepła para ogarnia ciało, usuwając napięcie i łagodząc bóle mięśni. Jednocześnie gra światła i dźwięku zapewnia relaksację dla umysłu. Dodatkowo przy pomocy różnych ustawień temperatury oraz olejków eterycznych można naśladować starożytne, naturalnie metody leczenia. Naszą inspiracją były też rzymskie termy oraz zmysłowe balijskie łaźnie. Panacea niech stanie się też regenerującym tepidarium, na przykład po tradycyjnym arabskim zabiegu razul. Kiedy będziesz już opuszczał kabinę Panacea, uczynisz to już jako całkowicie nowy i odmieniony człowiek.

Nasze kolekcje wanien i basenów SPA

Blog z poradami

Zapraszamy do zapoznania się z nowościami w dziedzinie SPA

Newsletter

Subskrybuj, aby dowiedzieć się więcej o naszych specjalnościach

Dziękujemy, Twoja prośba o rsubskrypcję się powiodła! Sprawdź skrzynkę e-mail, aby potwierdzić.

Obserwuj nas

Obserwuj co nowego u nas