Sauny na wymiar

Montaż sauny

Pozwól nam stworzyć saunę specjalnie dla Ciebie

Sauna wykonana na wymiar przez specjalistyczną firmę to nie tylko najprostszy i najszybszy sposób realizacji marzenia o saunie. Jest również najmądrzejszym i najbezpieczniejszym rozwiązaniem – dostajesz naprawdę dobrą saunę, która zapewni komfortowe i bezpieczne saunowanie przez wiele, wiele lat.

Twoja sauna musi wytrzymać wiele. Od ekstremalnie gorącego i suchego powietrza o temperaturze ok. 100°C, do bardzo wilgotnego powietrza w saunie parowej, w które powietrze ma nawet do 65% wilgotności względnej.

Firma TylöHelo buduje sauny od lat 50. ubiegłego wieku. Nasza firma działa w branży saun od ponad 20 lat. Doskonale wiemy jakim obciążeniom są poddawane materiały i konstrukcja w saunie, poprzez oddziaływanie bardzo zróżnicowanych warunków temperaturowych oraz wiglotności, która może się szybko zmieniać w szerokim zakresie. Duże różnice warunków w saunie będą oddziaływają na konstrukcję i poszczególne elementy w saunie. Skorzystaj więc z pomocy naszych specjalistów, dzięki czemu będziesz miał pewność, że sauna będzie dobra już od pierwszej kąpieli.

Wszystkie elementy jak niżej otrzymujesz w standardzie,
jeżeli nam zlecisz montaż Twojej sauny

Wyselekcjonowane gatunki drewna – prawdziwa sauna wymaga prawdziwego drewna. Wykorzystujemy tylko wyselekcjonowane drewno najwyższej jakości.

Solidna konstrukcja – sauny są zbudowane tak, aby wytrzymać wszystkie możliwie klimaty jakie mogą być podczas kąpieli w saunie.

Skuteczna izolacja sauny z zastosowaniem w ścianach i suficie wełny mineralnej o odpowiedniej grubości grubości oraz uszczelnień poszczególnych elementów odpornych na gorące powietrze.

Dokładnie dopasowane elementy sauny sprawiają, że montaż ścian, sufitu i elementów wnętrz sauny jest łatwy i szybki. Przeszklone sekcje ścienne zapewniają wrażenie większej przestronności w saunie i umożliwiają „bliższy” kontakt z otoczeniem wokół sauny.

Hartowane, bezpieczne szkło we wszystkich szklanych elementach sauny gwarantuje dodatkowe bezpieczeństwo w Twojej saunie.

Wydajna i skuteczna wentylacja z odpowiednio umieszczonym wlotem i wylotem powietrza, to podstawa udanej kąpieli w saunie. Ciepło w saunie rozprzestrzenia się saunie naturalnie lub poprzez system z wymuszonym obiegiem, w zależności od preferencji użytkowników sauny.

Szerokie wygodne ławki z litego drewna, o stabilnej konstrukcji i gładkim wykończeniu.

Oparcie w saunie zwiększa komfort i zapewnia komfortowy odpoczynek dla pleców. Eleganckie osłony, które pięknie wypełniają przestrzeń pomiędzy ławkami.

Nastrojowe oświetlenie z punktami świetlnymi umieszczonymi za oparciem, za abażurami lub w suficie.

Przygotowane i zamaskowane przewody pod instalację elektryczną do pieca w saunie oraz sterowania.

Najlepsze drzwi do sauny sauna – oferujemy szeroki wybór drzwi, które są wytrzymałe na duże różnice temperatury panujące między wnętrzem sauny a otoczeniem na zewnątrz sauny.

Długi okres gwarancji to jasny dowód wysokiej jakości. My budujemy saunę, a Ty otrzymujesz wszystkie korzyści.

Nasze kolekcje wanien i basenów SPA

Blog z poradami

Zapraszamy do zapoznania się z nowościami w dziedzinie SPA

Newsletter

Subskrybuj, aby dowiedzieć się więcej o naszych specjalnościach

Dziękujemy, Twoja prośba o rsubskrypcję się powiodła! Sprawdź skrzynkę e-mail, aby potwierdzić.

Obserwuj nas

Obserwuj co nowego u nas