Kolekcja Reflections

Reflections: wydajne wanny SPA dopasowane do potrzeb każdego użytkownika

Każdy model minibasenu z gamy Reflections jest wyposażony w siedzenia BioForm® doskonale dopasowane do kształtu ciała. System BioForm® został opracowany w taki sposób, aby wyeliminować efekt unoszenia się na wodzie i zapewnić użytkownikowi wygodną pozycję. Gama Reflections daje gwarancję idealnego samopoczucia w wannie SPA.

Dodatkowo, nasze siedzenia BioForm® są wyposażone w regulowane zagłówki z dyszami wodnymi, kierunkowymi, które zapewniają skuteczny, masaż dedykowany mięśniom szyi i karku.

Wanny SPA gamy Reflections są wyposażone w opatentowany system filtracji. Są to jedyne wanny SPA na świecie, w których woda poddawana jest ciągłemu oczyszczaniu, nawet w trakcie korzystania z kąpieli. Dzięki systemowi podwójnej filtracji konieczność stosowania środków chemicznych udało się zredukować aż o 75%. Dzięki temu wyjątkowemu rozwiązaniu możemy rozkoszować się kąpielą w krystalicznej czystej wodzie.

Gama Reflections to wanny SPA o kształcie kwadratu. Wanny te świetnie dopasowują się do przestrzeni zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz budynków. W zależności od planowanego miejsca instalacji, można wybrać odpowiednią opcję montażu: na podłożu, w zagłębieniu lub w zagłębieniu do połowy wysokości wanny.

Nasze kolekcje wanien i basenów SPA

Blog z poradami

Zapraszamy do zapoznania się z nowościami w dziedzinie SPA

Newsletter

Subskrybuj, aby dowiedzieć się więcej o naszych specjalnościach

Dziękujemy, Twoja prośba o rsubskrypcję się powiodła! Sprawdź skrzynkę e-mail, aby potwierdzić.

Obserwuj nas

Obserwuj co nowego u nas