Wanny Spa

Wanna SPA w zagłębieniu, zagłębiona do połowy wysokości lub postawiona bezpośrednio na podłożu – każdemu według potrzeb.

Proponujemy swoim klientom szeroki wybór modeli wanien SPA z najwyższej półki, z których większość może być spersonalizowana. Nasze minibaseny SPA doskonale integrują się z miejscem, gdzie mają zostać zainstalowane – zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz budynku; zagłębione w podłożu, zabudowane do połowy wysokości albo jako wolno stojące na podłożu.

Może jakiś pomysł na wannę SPA marzeń? Nasi specjaliści w dziedzinie wellness i dobrego samopoczucia mogą je urzeczywistnić. Definiujemy potrzeby klienta, aby odnaleźć formę najbardziej zbliżoną oczekiwaniom. Proponujemy proste i osiągalne rozwiązania oraz sposoby finansowania zarówno dla klientów indywidualnych jak i profesjonalistów.

Możliwości personalizacji wanien SPA jest wiele – gra świateł, obudowa z efektem naturalnego drewna, system stereo, sterowanie przez WIFI. Zapraszamy do zapoznania się ze wszystkimi możliwymi opcjami wyposażenia minibasenu SPA w naszym salonie sprzedaży.

Wszystkie Nasze produkty można wypróbować w salonie w Legionowie. Będzie nam miło gościć naszych klientów w rodzinnej, ciepłej atmosferze.

Nasze kolekcje wanien i basenów SPA

Blog z poradami

Zapraszamy do zapoznania się z nowościami w dziedzinie SPA

Newsletter

Subskrybuj, aby dowiedzieć się więcej o naszych specjalnościach

Dziękujemy, Twoja prośba o rsubskrypcję się powiodła! Sprawdź skrzynkę e-mail, aby potwierdzić.

Obserwuj nas

Obserwuj co nowego u nas