Sauny infrared

Sauny infrared

Odpocznij i pozbądź się toksyn w relaksującej saunie infrared. Oferujemy zarówno gotowe kabiny firmy TylöHelo, jak również wykonujemy sauny na podczerwień według indywidualnych projektów, na wymiar. Oferowane przez nas promienniki podczerwieni są przetestowane i zapewniają najbardziej bezpieczne i najbardziej efektywne ogrzewania. Dzięki systemowi EvenHeat™ całe ciało doświadczy delikatnego i równomiernego ciepła.

Nasze sauny na podczerwień są jednym z najbardziej wszechstronnych i kompleksowych rozwiązań na rynku. Ciesz się miłym, delikatnym i równomiernym ciepłem z paneli IR, które wnika głębiej w skórę i rozgrzewa ciało szybciej. Jednocześnie czuj się bezpiecznie – nasze rozwiązania w zakresie infrared zapewniają najniższy poziom elektromagnetycznego ze wszystkich systemów na podczerwień do saun dostępnych na rynku.

Jednocześnie nasze sauny na podczerwień to rozwiązania bardzo oszczędne w eksploatacji – zużycie energii elektrycznej może być zmniejszone nawet o 20% w porównaniu do tradycyjnych saun.

TylöHelo podczerwieni pokoje mogą być wyposażone w niskim promieniowania IR panele całej. Oprócz zamontowania wzdłuż ścian, ławki i panele podłogowe są dostępne dla wyższego stopnia penetracji ciepła.

Nasze kolekcje wanien i basenów SPA

Blog z poradami

Zapraszamy do zapoznania się z nowościami w dziedzinie SPA

Newsletter

Subskrybuj, aby dowiedzieć się więcej o naszych specjalnościach

Dziękujemy, Twoja prośba o rsubskrypcję się powiodła! Sprawdź skrzynkę e-mail, aby potwierdzić.

Obserwuj nas

Obserwuj co nowego u nas