Nasze marki

Marki oferowane przez nas są gwarancją jakości oraz komfortu użytkowania

Nasza oferta obejmuje produkty marek wysokiej jakości, które zapewniają użytkownikom niezrównane doznania w zakresie odnowy biologicznej w SPA.

Dimension One Spas® to ponad 40 lat doskonałości w świecie wanien SPA

Amerykańska firma Dimension One Spas® z Kalifornii to jeden z pierwszych producentów w branży wanien SPA i sprzętu do fitnessu w wodzie. Jej celem jest oferowanie klientom produktów coraz bardziej wydajnych, będących zawsze w czołówce osiągnięć technologicznych w swojej dziedzinie. Do dziś marka opracowała ponad 50 patentów, w tym system oczyszczania wody ozonem, regulowany zagłówek z dyszami wodnymi oraz unikalne wzornictwo wanien SPA o zakrzywionych liniach.

Oprócz innowacyjności, Dimension One Spas® przywiązuje ogromną wagę do jakości wybieranych materiałów oraz poszanowania dla środowiska.

Wanny SPA D1Spas mają najlepszą na rynku izolację oraz wydajność energetyczną.

W roku 1981 firma D1Spas opracowała jako pierwsza w branży dokładnie zaizolowaną wannę SPA, która mogła być instalowana zarówno jako urządzenie wolnostojące jak i zamontowane w zagłębieniu. Kreatywność, innowacja oraz znajomość branży pozwoliła firmie Dimension One Spas® stać się światowym liderem.

Jacuzzi® to marka o renomie światowej, marka dla profesjonalistów

Od ponad 60 lat, marka Jacuzzi® specjalizuje się w produktach welness. Wyselekcjonowaliśmy dla Państwa gamę wanien z rynną przelewową, saun, łaźni parowych oraz kabin kąpielowych, aby odpowiedzieć na oczekiwania wymagających klientów zarówno prywatnych jak i z branży hotelarskiej. Design, zdrowie, przyjemność i wydajność to cztery podstawowe wartości tej włoskiej marki. Wszystkie produkty Jacuzzi® wyróżniają się najnowszymi osiągnięciami technologicznymi oraz innowacyjnym designem, co podkreśla luksusowy klimat hotelowych przestrzeni SPA.

Tylö® to niekwestionowany lider i specjalista w zakresie saun, łaźni parowych oraz kabin na podczerwień

Szwedzka firma Tylö powstała w 1950 r. i od początku działa w branży saunowej. Jest producentem saun, łaźni parowych oraz kabin infrared oraz pieców do saun i generatorów pary do łaźni parowych. Wizją firmy Tylö jest bycie zaufanym ekspertem dla osób poszukujących wyższej jakości życia. Firma koncentruje się na oferowaniu produktów Premium, które cechuje najwyższa jakość i innowacyjność.

Wszystkie produkty marki Tylö zostały opracowane i wyprodukowane przez Tylö w swojej fabryce w Szwecji. Są one eksportowane do ponad 80 krajów na wszystkich kontynentach, a sprzedaż eksportowa stanowi obecnie ponad 75% całkowitej produkcji.

Firma produkuje szeroką gamę saun, łaźni parowych oraz kabin infrared, o innowacyjnym designie, zarówno dla klientów indywidualnych jak i profesjonalistów.

Helo – wszystko co potrzebujesz do saun i łaźni parowych

Fińska firma Helo jest jednym z największych na świecie producentów w branży saun i łaźni parowych. Firma Helo oferuje szeroką gamę osprzętu do saun i łaźni parowych, począwszy od pieców do saun (elektrycznych i opalanych drewnem), generatorów pary, sterowników oraz akcesoriów do saun. Oddziały firmy Helo mieszczą się w Finlandii, Szwecji, Niemczech i Stanach Zjednoczonych. Firma posiada własne zaplecze badawczo-rozwojowe.

W ofercie firmy znajdują się również produkty marki HeloDeco, obejmujące innowacyjne i nowoczesne wyposażenie saun, zarówno prywatnych jak do obiektów publicznych (hotel, SPA, kluby fitness itp.).

Zapraszamy do odkrywania wszystkich oferowanych przez nas marek produktów w naszym salonie w Legionowie!

Nasze kolekcje wanien i basenów SPA

Blog z poradami

Zapraszamy do zapoznania się z nowościami w dziedzinie SPA

Newsletter

Subskrybuj, aby dowiedzieć się więcej o naszych specjalnościach

Dziękujemy, Twoja prośba o rsubskrypcję się powiodła! Sprawdź skrzynkę e-mail, aby potwierdzić.

Obserwuj nas

Obserwuj co nowego u nas