Zewnętrzne SPA

Baseny SPA z przeciwprądem do zastosowań wewnątrz i na zewnątrz budynku: idealna alternatywa dla tradycyjnego basenu

Nasze baseny SPA z przeciwprądem Aquafit zostały stworzone, aby poprawić jakość życia naszych klientów. Baseny Aquafit z przeciwprądem to kompromis pomiędzy basenem małych rozmiarów a klasyczną wanną SPA. Trening czy hydromasaż – obydwa typy relaksu są dostępne na wyciągnięcie ręki.

Poprawa kondycji fizycznej

Do pływania, uprawiania aqua-fitnessu, wodnych ćwiczeń mięśniowych, jazdy na rowerze podwodnym, a także relaksu oraz zabawy. Urządzenie przeznaczone jest dla sportowców, osób dorosłych oraz starszych a także dla dzieci, które chcą nauczyć się pływać. Dzięki niemu użytkownik poprawi sylwetkę oraz wzmocni siłę i napięcie mięśni.

Miejsce odpoczynku i odprężenia w basenie z przeciwprądem.

Basen z przeciwprądem umożliwia przede wszystkim dbanie o formę na różne sposoby. Niektóre modele dodatkowo wyposażone są w miejsce do odpoczynku. Siedzenia (od 2 do 5 miejsc, w zależności od modelu) pozwolą na chwilę relaksu po treningu. Komfort ich użytkowania podnoszą miękkie zagłówki z dyszami wodnymi. Terapia dotykowa oferuje użytkownikowi doznania takie jak akupresura

Baseny SPA z przeciwprądem mogą być instalowane na podłożu, w zabudowie do połowy wysokości lub całkowicie zagłębione w podłożu. Klient może wybrać opcję wykończenia produktu dopasowaną do otoczenia, w którym zamierza zainstalować urządzenie.
Osoby, które chcą się przekonać, czy basen z przeciwprądem to właściwe dla nich rozwiązanie zapraszamy do odwiedzenia naszego pokazowego salonu SPA w Legionowie, gdzie można przetestować baseny różnego typu. Zapraszamy!

Nasze kolekcje wanien i basenów SPA

Blog z poradami

Zapraszamy do zapoznania się z nowościami w dziedzinie SPA

Newsletter

Subskrybuj, aby dowiedzieć się więcej o naszych specjalnościach

Dziękujemy, Twoja prośba o rsubskrypcję się powiodła! Sprawdź skrzynkę e-mail, aby potwierdzić.

Obserwuj nas

Obserwuj co nowego u nas